New York Yankees Baseball,1961-1962, med 25 st stämplade autografer.

64073. New York Yankees Baseball,1961-1962, med 25 st stämplade autografer.

Detta föremål är korrigerat, autograferna är stämplade. Hector Lopez, Bobby Richardson, Ed. Ford, Harry Bright.
Roger Maris, Stan Williams, Mickey Mantle.
Larry " Yogi " Berra, Bill Stafford, Roland " Rollie " Sheldon
Bud Daley, Tony Kubek, Joel Cullen, Al Downing
Ralph Terry, Frank Crosetti, John Blanchard
Joe Pepitone, Phil Linz, Tom Tresh, Steve Hamilton
Jim Bouton, Elston Howard, Harold Reniff, Clete Boyer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 268