KLÄDHÄNGARE med belysning, 1900/2000-tal.

64070. KLÄDHÄNGARE med belysning, 1900/2000-tal.

Höjd ca 26 cm.

Slitage, skador och omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Antal besök: 1 030