CITRONKNIV, nysilver, Ryssland, samt BREVKNIV, glas samt metall, sekelskiftet 18/1900.

64053. CITRONKNIV, nysilver, Ryssland, samt BREVKNIV, glas samt metall, sekelskiftet 18/1900.

Citronkniv, Galvano Plated, Aleksandr Katch, 1900-talets första del. Längd ca 15,5 cm.
Brevkniv, längd ca 22 cm.

Citronkniv med slitage och repa.
Brevkniv med mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevkniv, längd ca 22 cm.

Brevkniv med mindre slitage.

Antal besök: 1 282