BENGT RUDA. "Z- fåtölj " för Nordiska Kompaniets Triva serie, 1950-60-tal.

64040. BENGT RUDA. "Z- fåtölj " för Nordiska Kompaniets Triva serie, 1950-60-tal.

1 st Fåtölj Triva, NK.

Bruksslitage, smutsigt tyg, stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Fåtölj Triva, NK.

Antal besök: 8 253