DRYCKESHORN, 1 par, nysilver samt ben, C G Hallberg, GAB, 1900-talets början.

63992. DRYCKESHORN, 1 par, nysilver samt ben, C G Hallberg, GAB, 1900-talets början.

Höjd 52 cm.

Repor samt gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.

Repor samt gravyr.

Antal besök: 1 639