MORAKLOCKA, 1800-tal.

MORAKLOCKA, 1800-tal.
638627. MORAKLOCKA, 1800-tal.

Urverk med 1 st visare, 1 st lod. Höjd 195 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
638627. MORAKLOCKA, 1800-tal.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 8 758