SKÄNKSKÅP, furu, Krogenäs.

SKÄNKSKÅP, furu, Krogenäs.
63830. SKÄNKSKÅP, furu, Krogenäs.

Skuren dekor, bränstämplat.
Höjd 177 cm.

Bruksslitage.
Repor på yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor, bränstämplat.
Höjd 177 cm.

Bruksslitage.
Repor på yta.

Antal besök: 2 168