SKULPTUR, orientalisk, bemålad metall.

63792. SKULPTUR, orientalisk, bemålad metall.

Höjd 31 cm. Bemålad.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm. Bemålad.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 129