METALLFÖREMÅL, 1900-tal.

63760. METALLFÖREMÅL, 1900-tal.

Ljusstakar.
Kaffeservis, 3 delar och skål på fot, nysilver, GAB.
Ciggarettaskhållare, mässing, Grillby.
Bordsuppsats, metall och glas mm.

Bruksslitage. En propp saknas på bordsuppsats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar.

Antal besök: 1 377