Hattask med hattar.
Vattenkanna, plåt.
Väggansikte, 1950/60-tal.
Brevvåg.
Emaljerad järngryta, Husqvarna.
Vattenvärmare, Kockums emalj.
Filt, orange.
Bruksslitage.
Hattask med hattar.
Vattenkanna, plåt.
Väggansikte, 1950/60-tal.
Brevvåg.
Vattenvärmare, Kockums emalj.
Filt, orange.
Bruksslitage.