ADRIAEN VAN OSTADE. Etsning.

ADRIAEN VAN OSTADE. Etsning.
637285. ADRIAEN VAN OSTADE. Etsning.

The wandering musicians, signerad i plåten, 10,2x9,8 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 614