263. MEIPINGVAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

MEIPINGVAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal.
263. 63718. MEIPINGVAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Oxblodsfärgadglasyr. Höjd 36 cm.

Nagg samt flisor.

Slagauktion

KVALITETSAUKTION VÅR 2013

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg samt flisor.

Slagauktion

KVALITETSAUKTION VÅR 2013

KVALITETSAUKTION VÅR 2013

#Kvalitetsauktion våren 2013 - Modernt & Klassiskt

Auktion 27 maj med start 13:00.

Visning dagligen 18-26 maj vardagar 11:00-18:00 lör-sön 11:00-15:00

Förhandsbud kan registreras fram till 12.00 auktionsdagen.

Antal besök: 857