SKÅP, allmoge, daterat 1808.

63537. SKÅP, allmoge, daterat 1808.

Sk. Kronskåp. Längd 97, bredd 51, höjd 194 cm.

Slitage och skador, renoverat och kompletterat, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 153