SPEGELBYRÅ, 1800 tal.

63528. SPEGELBYRÅ, 1800 tal.

Valnöt/valnötsrot, beslag samt ljushållare i metall.
skuren dekor med bland annat snäcka i krön,
Höjd 201 cm längd 110 cm bredd 53 cm.

En list med skada, slitage.
Smärre fuktskador i skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
63528. SPEGELBYRÅ, 1800 tal.

En list med skada, slitage.
Smärre fuktskador i skiva.

Antal besök: 2 652