BLOMSTERBORD, glas, smide, tidigt 1900-tal.

63520. BLOMSTERBORD, glas, smide, tidigt 1900-tal.

höjd 52, längd 68, bredd 25 samt höjd 55,5, längd 75, bredd 26,5 cm.

bruksslitage samt ett snett ben på den vita.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 265