SALONGSGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900 talets början.

63506. SALONGSGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900 talets början.

Stift samt stenkakor medföljer.
Höjd 83 cm, längd 44 cm, bredd 44 cm.

Smärre slitage, skiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 243