FIGURINER, 2 st, "Räv", stengods, Lisa Larson samt Ängel, porslin, 1900-tal.

63482. FIGURINER, 2 st, "Räv", stengods, Lisa Larson samt Ängel, porslin, 1900-tal.

Räv Lisa Larson 12 cm,
Ängel, med upphängning, 1900-talets första hälft, längd 23 cm.

Bruksslitage, räv med smärre tillverkningsdefekt på tass.

Gör en kostnadsfri värdering!

Räv Lisa Larson 12 cm,

Antal besök: 1 378