BORD OCH 6 STOLAR, rokoko stil, 1900-tal.

63428. BORD OCH 6 STOLAR, rokoko stil, 1900-tal.

Bordets höjd 75 cm, diameter 104 cm + 3 st iläggskivor 3 x 50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 195