131. BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

BYRÅ, rokoko, 1700-tal.
131. 63386. BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

Alm med flera träslag samt stenskiva, bukig form, tre lådor, förgyllda beslag. Längd 115 cm, bredd 56 cm, höjd 81 cm.

Senare skiva och beslag, skador.

Slagauktion

KVALITETSAUKTION VÅR 2013

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Slagauktion

KVALITETSAUKTION VÅR 2013

KVALITETSAUKTION VÅR 2013

#Kvalitetsauktion våren 2013 - Modernt & Klassiskt

Auktion 27 maj med start 13:00.

Visning dagligen 18-26 maj vardagar 11:00-18:00 lör-sön 11:00-15:00

Förhandsbud kan registreras fram till 12.00 auktionsdagen.

Antal besök: 1 365