VITRINSKÅP, 1900-tal, Andre Deconinck, Belgium.

63381. VITRINSKÅP, 1900-tal, Andre Deconinck, Belgium.

Höjd 170 cm, bredd, 125 cm, djup 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 460