STOL, Peter Opsvik, Stokke Fabrikker, Norge, 1900-talets andra hälft.

63327. STOL, Peter Opsvik, Stokke Fabrikker, Norge, 1900-talets andra hälft.

Röd klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd klädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 338