BORDSUR, Hultmans, plåt 1900-tal.

63253. BORDSUR, Hultmans, plåt 1900-tal.

Höjd 50 cm.

Slitage, skador, repor, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Antal besök: 2 065