REINHOLD LJUNGGREN. Litografi, Stilleben med fotogenlampa, provtryck, signerad.

63234. REINHOLD LJUNGGREN. Litografi, Stilleben med fotogenlampa, provtryck, signerad.

Bildyta 37 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 37 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 331