PARTI PORSLIN, 4 delar, Rörstrand samt Arabia, 1900-tal.

63225. PARTI PORSLIN, 4 delar, Rörstrand samt Arabia, 1900-tal.

Karott, "Picknick", Rörstrand, längd exklusive hänklar 23,5 cm.
Tekanna "Krokus, Arabia.
Marmeladburk samt uppläggningsskål, Arabia.

Bruksslitage, Picknick saknar lock. marmeladburk med krackelyrer och missfärgningar, tekannnans sil med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna "Krokus, Arabia.

Antal besök: 1 396