Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Mattor & Textil
Textil
VÄGGTEXTIL, JP Paris Panneaux Gobelins, 1900-talets andra hälft.
63188. VÄGGTEXTIL, JP Paris Panneaux Gobelins, 1900-talets andra hälft.
165 x 200 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
165 x 200 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
5 209