FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, nyklädda i tyg från Jim Thompson.

63139. FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, nyklädda i tyg från Jim Thompson.

Betsad Björk, nyklädda i tyg från Jim Thompson, Bangkok.

Bruksslitage, skada rotting, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 250