PARTI KERAMIK, 4 delar, bland annat Birgitta Watz, Gunilla Kropp, 1900-talets slut.

63122. PARTI KERAMIK, 4 delar, bland annat Birgitta Watz, Gunilla Kropp, 1900-talets slut.

Äpple, blått, sign Watz, höjd 7 cm.
Äpple, svart/grönt, sign Gunilla Kropp, höjd 5,5 cm.
Frökapsel samt kaktus, sign BF (Brita Franzen). Höjd kaktus 17,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 5 203