CARL LJUNGBERG. Gåramålning, "Motiv fr. Ronneby M Anno 1924, olja på duk, signerad K.L. samt daterad 24.

63025. CARL LJUNGBERG. Gåramålning, "Motiv fr. Ronneby M Anno 1924, olja på duk, signerad K.L. samt daterad 24.

76 x 29 cm.

Krackelyrer.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 29 cm.

Krackelyrer.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 1 073