Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FOLKE PERSSON, akvarell, sign.
63016. FOLKE PERSSON, akvarell, sign.
Småbåtshamn. 22x29 cm.
Mindre hål.
Gör en kostnadsfri värdering!
Småbåtshamn. 22x29 cm.
Mindre hål.
Göteborgs Auktionsverk
1 130