Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EMIL EKMAN, akvarell, otydlig sign.
63011. EMIL EKMAN, akvarell, otydlig sign.
Marin.25x36 cm.
Något blekt.
Gör en kostnadsfri värdering!
Marin.25x36 cm.
Något blekt.
Göteborgs Auktionsverk
1 063