HALSBAND, silver, 1920-30-tal, med kedja.

62999. HALSBAND, silver, 1920-30-tal, med kedja.

Hängets storlek, 45 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hängets storlek, 45 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 481