ROLAND SVENSSON. "The Helmsman" och "Utskär/Jägarn", litografier, signerade och nurmerade.

62983. ROLAND SVENSSON. "The Helmsman" och "Utskär/Jägarn", litografier, signerade och nurmerade.

42 x 33 resp 36.5 x 43 cm.

Ej examinerade ur ramarna.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 33 resp 36.5 x 43 cm.

Ej examinerade ur ramarna.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 123