SPEGELBYRÅ, Jugend, 1900-talets första hälft.

62882. SPEGELBYRÅ, Jugend, 1900-talets första hälft.

Längd 80, bredd 42, höjd med spegel 167 cm
Medföljer 2 st extra beslag, nyckel, lås finns.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 944