ROBERT HAGLUND. 3 st, Motiv från Stockholm. Gravyrer. En signerad i plåten, 2 st osignerade.

62803. ROBERT HAGLUND. 3 st, Motiv från Stockholm. Gravyrer. En signerad i plåten, 2 st osignerade.

Bildyta ca 10 x 22 cm.

Slitage. Ett blad med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 10 x 22 cm.

Antal besök: 964