MATSALSGRUPP, 7 delar, England, 1900-tal.

62771. MATSALSGRUPP, 7 delar, England, 1900-tal.

Bestående av: 2 karmstolar, 4 stolar, bord, bordets mått: längd 160, bredd 108, höjd 72 cm, 2 iläggsskivor á 54 cm enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 944