PARTI EROTICA (5). Bl a Solis, Venus, Lotus och Revue, 1950/60-tal.

62707. PARTI EROTICA (5). Bl a Solis, Venus, Lotus och Revue, 1950/60-tal.

1 st Nouvelle Serie de Revue. Published by UNIVERS Tijdschriften Import Bureau, Amsterdam, Holland (Modejournalen AB, Malmö)
1 st Lotus, 1 st Venus. Båda för Sangko Norden, Sdr Boulevard 67, Köbenhavn V.
2 st Solis. Birsfelden BL -Schweitz.

Mindre slitage och hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 894