2 st "muggar" Stämplade B A J Ahlgren. kattfot, S. M. P7. och G.A.D. kattfot. M. K7. Båda med grafyrer på sidan. Bådas höjd 4 cm.
1 st servettring. Stämplad M.G.AB. U. katfot. S. F9. 4,5x3 cm
1 st Brevkniv. Märkt GAB. Kattfot. Stockholm. E8. Graverad. Längd 18 cm.
1 st bägare. Märkt C G H, Kattfot, S, Stockholm, F8 (1932). Höjd 6,9 cm Diameter 7,8 cm.
Mindre bruksslitage.
Mindre bruksslitage.