HYLLA, stringmodell, 1900-tal.

626553. HYLLA, stringmodell, 1900-tal.

3 hyllplan samt 2 gavlar.
Längd hyllplan 80 cm.

Slitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 hyllplan samt 2 gavlar.
Längd hyllplan 80 cm.

Slitage samt mindre repor.

Antal besök: 335