SPEGEL, nyrännesans, 1800-tal, KAMFERKISTA, 1900-tal.

62632. SPEGEL, nyrännesans, 1800-tal, KAMFERKISTA, 1900-tal.

Spegelns mått 82 x 42, kistans längd 79,5 cm.

Slitage, smärre skador, spegel tidigare med annan montering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 735