ERNST LIDMAN. Kofösning på byväg, olja på pannå, signerad.

62600. ERNST LIDMAN. Kofösning på byväg, olja på pannå, signerad.

Ca.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca.

Fläckar.

Antal besök: 1 752