PLÅTSKYLT, "Glöm ej köpa hem", 1900-talets första hälft.

62532. PLÅTSKYLT, "Glöm ej köpa hem", 1900-talets första hälft.

16,5 x 35,5 cm.

Slitage och rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 35,5 cm.

Slitage och rost.

Antal besök: 3 853