SALONGSGRUPP Rokokostil, 4 delar sent 1900-tal.

62527. SALONGSGRUPP Rokokostil, 4 delar sent 1900-tal.

2-sitssoffa,2 fåtöljer+bord valnötsfärg/Guldfärgad plysch.Soffans längd 155, bordet längd 102, bredd 57 cm.

Obetydliga fläckar på bordsskivan,i övrigt gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 855