BORDSLYSTER, gustaviansk stil, 1900-tal.

62490. BORDSLYSTER, gustaviansk stil, 1900-tal.

För två ljus. Tot höjd ca 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 765