ALLMOGE, 1800-1900-tal.

ALLMOGE, 1800-1900-tal.
62455. ALLMOGE, 1800-1900-tal.

Bland annat kopparföremål, mätstickor, ljusstakar med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 088