BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

62439. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 67,5, bredd 35, höjd 113 cm.

Bruksslitage. Mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 747