VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, Westerstrand, 1900-tal.

62333. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, Westerstrand, 1900-tal.

Höjd ca 55 cm.
Nyckel finns.

Bruksslitage, urtavla med slitage runt uppdrag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm.
Nyckel finns.

Antal besök: 1 124