INGE SHIÖLER. Landskap med träd. Färglitografi. Signerad och daterad 1969.

62330. INGE SHIÖLER. Landskap med träd. Färglitografi. Signerad och daterad 1969.

40 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 33 cm.

Antal besök: 1 948