PLAKETTER 2 st, bland annat marmor och mässing delvis förgylld, 1800/1900-tal.

62287. PLAKETTER 2 st, bland annat marmor och mässing delvis förgylld, 1800/1900-tal.

Porträtt av Adolf Fredrik och Karl XIV Johan.
Yttre diameter.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter.

Slitage, skador.

Antal besök: 939