BORDSLAMPA, konstglas, signerad Ölandshyttan -81.

62279. BORDSLAMPA, konstglas, signerad Ölandshyttan -81.

Höjd inklusive lampsockel 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 306