SOLGLASÖGON, Miss Dior, 60/70-tal.

62261. SOLGLASÖGON, Miss Dior, 60/70-tal.

Brun plast. Längd 15 cm.

Repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun plast. Längd 15 cm.

Repor på glas.

Antal besök: 2 165